Kurier

Sprawdź, co możesz zrobić, jeśli w Twojej okolicy brakuje Paczkomatu!

Kurier

Należysz do osób, które wolą skorzystać z usług sklepu internetowego, niż udać się na tradycyjne zakupy? A może sam zajmujesz się sprzedażą produktów z domu i na sprawnej dostawie chcesz zbudować dobre relacje z klientem? Niezależnie od motywacji – ten Paczkomat Ci się po prostu należy! Jeżeli w najbliższej Ci okolicy nie znajduje się żaden z naszych innowacyjnych Paczkomatów lub jest ich za mało, najwyższy czas to zmienić! Jak tego dokonać? Sprawdź!

Paczkomaty InPost – dlaczego warto mieć je w swojej okolicy?

Paczkomaty InPost to usługa, która w ostatnich latach podbija rynek kurierski w Polsce! Za jej pośrednictwem klienci mogą wygodnie odbierać i błyskawicznie nadawać przesyłki w ponad 16 tysiącach urządzeń w całym kraju! W tym zakresie nie mam miejsca na ograniczenia czasowe, każde z nich jest bowiem czynne 24/7. Na uwagę zasługuje również atrakcyjna cena za świadczone usługi oraz błyskawiczny czas realizacji dostawy do maszyny- zazwyczaj odbiorca może udać się po przesyłki już kolejnego dnia roboczego! Wśród licznych zalet Paczkomatów InPost warto wymienić także troskę o środowisko.

Coraz więcej Paczkomatów!

W InPost bacznie przyglądamy się zachowaniom i preferencjom naszych klientów i z czystym sumieniem możemy stwierdzić, że Paczkomat to coś, co warto mieć w swojej okolicy! Dlatego nie zwalniamy tempa i z roku na rok sukcesywnie powiększamy liczbę naszych maszyn. Obecnie można spotkać nas nie tylko w newralgicznych punktach wielkich miast, ale też na obrzeżasz mniejszych miejscowości czy w centrum wsi. To, gdzie stanie kolejny Paczkomat w dużej mierze zależy od klientów korzystających z naszych usług i ich sąsiadów! Chcesz nam w tym pomóc? Już wyjaśniamy, jak możesz to zrobić!

Jak zgłosić miejsce na Paczkomat?

Nie da się ukryć, że firma InPost stale poszukuje miejsca dla nowych Paczkomatów. Przekonuje nas do tego fakt, że według raportu Kantar Polska nasze maszyny stanowią najwygodniejszą formę dostawy ze sklepu internetowego dla aż 89 proc. internautów! Co więcej, aż 70 proc. klientów deklaruje, że jest to także najlepszy sposób wysyłki! Spodziewamy się więc, że zainteresowanie naszymi usługami będzie wzrastało z roku na rok, co oznacza potrzebę stawiania nowych Paczkomatów. Dlatego też zachęcamy wszystkich do zgłaszania miejsc na nowy Paczkomat! Jak to zrobić? Bardzo prosto! Jeżeli tylko znasz miejsce, w którym powinien stanąć kolejny Paczkomat lub jesteś w posiadaniu odpowiedniego dla naszej maszyny terenu, koniecznie zgłoś proponowaną lokalizację na stronie internetowej InPost Blisko Ciebie! Z pewnością nie jeden sklep internetowy będzie Ci wdzięczny!

Znam miejsce na Paczkomat!

Zastanawiasz się, kiedy w Twojej miejscowości pojawi się nowy Paczkomat? Chcesz korzystać z usług InPost w swojej okolicy? A może pragniesz nareszcie spełnić swoje marzenia, otwierając sklep i rozpoczynając sprzedaż produktów z domu? Jeżeli na choć jedno z powyższych pytań uzyskałeś twierdzącą odpowiedź, to czas wejść na stronę i zagłosować! Pamiętaj, że to od Ciebie i innych mieszkańców zależy kolejna lokalizacja Paczkomatu InPost! Co powinieneś zrobić?

  1. Wejdź na stronę internetową InPost Blisko Ciebie.
  2. Wśród dostępnych na stronie opcji wybierz zakładkę „Zgłoś lokalizację”
  3. Zaznacz na mapie miejsce, gdzie ma stanąć nowy Paczkomat, poprzez przeniesienie pomarańczowego markera. Możesz także wpisać w oknie wyszukiwania nazwę miejscowości oraz ulicę lub użyć swojej lokalizacji.
  4. Uzupełnij dane zgłaszającego, podając imię oraz adres e-mail.
  5. Zgłoś miejsce na Paczkomat, poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij”. Gotowe!

Aby jednak Twoje zgłoszenie zakończyło się sukcesem, koniecznie przekonaj znajomych i rodzinę, by zagłosowali na proponowaną przez Ciebie lokalizację Paczkomatu InPost! Sam także możesz głosować na inne dostępne propozycje. W tym celu zamiast zakładki „Zgłoś lokalizację” wybierz „Zagłosuj na lokalizację” i odnajdź punkt, na który chcesz oddać swój głos. Pamiętaj, że raz w miesiącu czyścimy bazę punktów i wszystkich zgłoszonych miejsc. Nie czekaj i już dziś zagłosuj na konkretny adres dla nowej maszyny InPost!

Mam miejsce na Paczkomat!

A może twoje miejsce zamieszkania stanowi dogodną lokalizację dla nowego Paczkomatu InPost? Już teraz możesz stać się jednym z naszych partnerów i udostępnić nam teren, na którym postawimy maszynę! Co na tym zyskasz? Przede wszystkim otrzymasz stały, miesięczny dochód. Ponadto, gdy sam prowadzisz sklep, to znacznie ułatwi Ci to wysyłkę produktów do innego Paczkomatu! A może prowadzisz inną formę biznesu? Również na tym zyskasz? Odbiorca, który uda się do Paczkomatu po przesyłki z pewnością, zauważy Twoje logo i markę i być może w przyszłości skorzysta z Twoich usług! Jesteś zainteresowany taką formą współpracy? Sprawdź, co musisz zrobić!

  1. Wejdź na stronę internetową InPost Blisko Ciebie i sprawdź propozycję dla właścicieli i zarządców nieruchomości, klikając w przycisk „Dowiedz się więcej”.
  2. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z firmą InPost, to na stronie naciśnij „Zgłoś lokalizację”.
  3. Upewnij się, czy Twoja lokalizacja spełnia wszystkie wymagania.
  4. Uzupełnij formularz (udostępniony na stronie), podając adres zgłaszanej nieruchomości oraz załączając krótki opis lub zdjęcia.
  5. Uzupełnij dane kontaktowe, za pomocą których będziemy mogli nawiązać z Tobą kontakt, jeżeli Twoja propozycja okaże się dla nas interesująca!

Jakie wymagania powinna spełniać lokalizacja pod Paczkomat InPost?

Paczkomaty InPost są zaawansowane technologicznie, dlatego nie każdy adres nadaje się jako nowa lokalizacja dla naszych usług. Wobec tego musimy wszystko dokładnie sprawdzić, nim zdecydujemy się nawiązać współpracę z kolejnym partnerem. Jakie wymagania powinien spełniać teren, abyśmy wzięli go pod uwagę?

Dostępność 24/7

Klienci firmy InPost najbardziej doceniają możliwość odbierania i nadawania paczek przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Wobec tego nasze Paczkomaty są lokalizowane w miejscach dostępnych dla nich o każdej porze.

Zasięg GSM

Zasięg GSM to jeden z kluczowych elementów, jeżeli chodzi o działanie naszych Paczkomatów. Szczególny nacisk kładziemy na to teraz, kiedy udostępniliśmy możliwość zdalnego otwierania skrytek za pośrednictwem aplikacji mobilnej InPost Mobile. Twoja lokalizacja musi więc znajdować się w zasięgu sieci GSM.

Źródło zasilania

Paczkomat to urządzenie elektroniczne. Wobec tego potrzebuje stałego i nieograniczonego dostępu do zasilania. Tylko wtedy może sprawdzać się w wyznaczonej roli!

Od 4m2 powierzchni

Nasze urządzenia są bardzo różne gabarytowo – wszystko zależy od potrzeb mieszkańców danego terenu! Aby więc lokalizacja sprzyjała powstaniu nowego urządzenia, jej powierzchnia musi wynosić minimum 4m2.

Jesteś właścicielem

Warunkiem koniecznym do podjęcia współpracy z firmą InPost jest potwierdzenie, że to właśnie Ty jesteś właścicielem gruntu lub masz prawo nim dysponować. W takiej sytuacji, jeżeli spełniasz wszystkie wymagania, możesz oficjalnie zostać naszym nowym partnerem!

Zagłosuj na lokalizację Paczkomatu InPost i ciesz się nowymi możliwościami!

Masz pomysł, gdzie mógłby stanąć nowy Paczkomat? A może któryś z mieszkańców już zaproponował najlepszą lokalizację? Nie czekaj, tylko zagłosuj na dany adres na naszej stronie internetowej! Jeżeli zaś dysponujesz terenem, który może nas zainteresować, koniecznie daj nam znać! Pamiętaj, że wszystko, co robimy, jest ukłonem w stronę naszych klientów! Odmień życie swojej miejscowości z firmą InPost!

Może Ci się spodobać